قیمت روز گوسفند زنده

شما عزیزان در صورت نیاز به گوسفند زنده در هر نژاد و وزنی میتوانید با تماس با مجموعه ما بدون واسطه و مستقیم خریدی امن داشته و با کیفیت ترین گوسفندان را با قیمتی مناسب دریافت نمایید.

مجموعه http://kharidgoosfand.ir/ با مدیریت آقای شیری با تجربه 15 سال تجربه در کسب و کار خرید و فروش و تامین گوسفند زنده در جهت رفع احتیاجات هم وطنان در زمینه ی مراسمات مذهبی و دینی، عقیقه، مکه ای، کربلایی، عروسی، تاسوعا و عاشورای حسینی، عید قربان، ماه محرم و… به صورت شبانه روزی فعالیت داشته و در خدمت شما عزیزان میباشد.

در این مقاله ما قصد داریم تا قیمت روز گوسفند زنده را به اطلاع شما عزیزان برسانیم. با توجه به اتفاقات اخیر در کشور و نواسانات موجود از جمله بالا و پایین شدن قیمت ها اطلاع از قیمت روز، در خرید امری واجب است. چرا که ممکن است کالای مورد نظر خود را با قیمت واقعی آن دریافت نکنید.

قیمت گوسفند زنده با توجه به نژاد گوسفند کمی متغیر است. زیرا هر نژاد از نظر چربی و گوشت متفاوت میباشد.

قیمت گوسفند زنده در روز دوشنبه ۱۳۹۸/۰۵/۱۴

قیمت گوسفند زنده در تهران  :نژاد کردستان هرکیلو ۴۳.۰۰۰ تومان ، نژاد مغان هرکیلو ۳۸.۰۰۰ تومان، نژاد افشار ۴۰.۰۰۰ تومان می‌باشد.

طی روزهای گذشته قیمت گوسفند زنده بین  42000تا 45000 متغیر بوده است.

امروزه افرادی سودجو و بی اعتبار در نقاطی از شهر اقدام به فروش گوسفند زنده با قیمت های نامتعارف و بالا میکنند از سوی دیگر گوسفندان این گونه افراد هیچگونه تضمین سلامتی نداشته و مطمئن نیستند. پیشنهاد ما به شما این است که به هیچ وجه از این گونه افراد خرید نکرده و به آنها اعتماد نکنید خریدی امن بایستی از مجموعه های با اعتبار صورت بگیرد.

محاسن مجموعه ما :

رشد طبیعی و ارگانیک گوسفندان

وزن کشی دقیق و با شکم خالی توسط ترازوی دیجیتالی

قیمت های منصفانه و بر اساس قیمت روز واقعی

عدم استفاده از داروهای هورمونی جهت افزایش وزن گوسفندان

چرا قیمت گوسفندان در مراکز مختلف متفاوت میباشد؟

یکی از ابهاماتی که به وجود می آید تفاوت قیمت گوسفند در مراکز مختلف است. یکی از عللی که در این مورد تاثیر گذار است، زمان خرید بره جهت پرواربندی است که این موضوع باعث میشود بره با قیمت های بالاتر و یا پایین تر جهت پرواربندی خریداری شده باشد و این نکته در قیمت نهایی گوسفند زنده تاثیر گذار است.

موضوع بعدی وزن گوسفند است که حائز اهمیت میباشد. طبیعی است وقتی شما گوسفندی با وزن به طور مثال 40 کیلوگر خریداری میکنید از گوسفندی با وزن 50 کیلوگرم ارزان تر باشد زیرا گوسفند وزن کمتری داشته  نهایتا قیمت آن پایین تر است. اما نکته ای که در این میان وجود دارد این است که گاهی وزن گوسفند با توجه به سن آن در حدی پایین است که بره به شمار میرود و بدیهی است که قیمت  بره ای جوان از قیمت گوسفند بالغ بیشتر است.

نکته بعدی نژاد گوسفندان میباشد. قیمت گوسفندان با نژاد های متفاوت در شهرهای مختلف از جمله تهران و شهرستان ها متفاوت میباشد. این نژاد ها شامل: نژاد کردی ، نژاد مغانی، نژاد افشاری، نژاد سنگسری، نژاد مهربان و …هستند که در مقاله انواع نژاد گوسفند ایرانی به تفصیل درباره ی آن ها صحبت کرده ایم.

توجه داشته باشید که برخی از نژاد ها همگی در جهت یک هدف مشخص مانند مصارف گوشتی پرورش داده میشوند و بایستی قیمت یکسانی داشته باشند.

موضوع بعدی که در قیمت گوسفند تاثیرگذار است  تفاوت در استان ها میباشد. در هر استان قیمت هر کیلو گوسفند زنده توسط اتحادیه ی همان استان اعلام میشود. به طور مثال از آنجایی که تهران پرجمعیت ترین استان کشور میباشد قیمت گوسقند زنده ممکن است کمی بالاتر از دیگر مراکز استان از جمله : مشهد، کرج،  اصفهان، تبریز، شیراز، اردبیل، مغان، خوزستان، اهواز، کرمان، کردستان، ارومیه، قم، اراک، مازندران، هرمزگان، کرمانشاه و ….بالاتر میباشد. اما این تفاوت قیمت بسیار کم در حد 1000 تا 4000 تومن میباشد.

با ما همراه باشید تا از اطلاعات به روز در زمینه پرورش گوسفندان، راه های پرواربندی، شناخت انواع نژاد گوسفند زنده و اطلاعات مهم دیگر در خصوص پرورش و یا خرید گوسفند زنده آگاه شوید.

شما میتوانید با تماس با شماره تلفن های موجود در سایت به خرید انواع نژاد گوسفند ایرانی از نوع گوشتی و یا شیری جهت پرواربندی و یا مصارف شخصی از جمله تامین گوشت مصرفی و یا  قربانی، اقدام به خرید کرده و خریدی امن و معتبر داشته باشید.

همچنین جهت خرید گوسفند زنده در تهران و یا شهرستان ها میتوانید با شماره تماس های قسمت فروش ما تماس گرفته و از قیمت روز آن آگاه شوید و در صورتی که تصمیم به خرید از مجموعه ما گرفتید میتوانید به صورت آنلاین خرید خود را ثبت کرده و گوسفند را دریافت نمایید.

با کیفیت عالی دام زنده و قیمت به روز و مناسب در خدمت شما عزیزان هستیم با ما همراه باشید.